Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 54

12361.

Rufpreis:
6 000 HUF

12362.

Rufpreis:
12 000 HUF

A Tiszavölgyi Társulat központi bizottságának az 1879. junius 15-iki évi közgyüléshez intézett jelentése és annak mellékletei. Bp., 1879, Pesti Könyvnyomda R.-T.; A Tiszavölgyi Társulat központi bizottsága által 1879. évi junius hó 16-án és 17-én rendezett szakértői értezlet eredménye. Összeáll. Gonda Béla. Bp., 1879, Wilckens F. C. és Fia; A duna-tiszai, vagyis a Pest, Szeged, Szabadka és Kula közti csatorna ügyében. Gróf Zichy Jenőtől. Pest, 1868, Emich Gusztáv. Egybekötve korabeli egészvászon kötésbe, 1db térképmelléklettel, a kötés kopott, salétromos
12363.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paul Teleki: Ungarns Wirtschaftslage. Bp., én. Athenaeum. 34p. Védőborításban
12364.

Rufpreis:
1 000 HUF

12365.

Rufpreis:
8 000 HUF

12366.

Rufpreis:
12 000 HUF

Losonci István: Hármas Kis-Tükör, 1849. és 1850. évi kadás. melly Magyarország’ I. Legujabb földleírását II. Régibb és lgujabb polgári állapotát. III. A’ magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja XIII. toldalékkal.  Pesten, 1850. Trattner-Károlyi. 16 p. 192 p. 144 p. 112 p. (Térkép nélkül)
12367.

Losonci István: Hármas Kis-Tükör, 1849. és 1850. évi kadás. melly Magyarország’
I. Legujabb földleírását
II. Régibb és lgujabb polgári állapotát.
III. A’ magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja XIII. toldalékkal. Pesten, 1850. Trattner-Károlyi. 16 p. 192 p. 144 p. 112 p. (Térkép nélkül)

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Magyar törvények Grill-féle Kiadása: Hármas mutató, A magyar Igazságügyi írott jog forrásairól. Bp. 1907, Kiadja Az Igazsági közlöny szerkesztősége.
12368.

Rufpreis:
2 000 HUF

12369.

Rufpreis:
3 000 HUF

12370.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bánk József: Kánoni jog I-II. Budapest 1960. Szent István Társulat.
12371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eötvös Károly: Deák Ferencz II. Bp., 1902, Révai. Aranyozott szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotú
12372.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF