Jánosi Ferenc: Olaszország történetei I.-II. I.: Az újabb uralkodó-házak megalapításától fogva mostanig. II.: Az ujabb uralkodóházak megalapításátol fogva mostanig. Reuchlin nyomán... Pest, 1865-1866. Pfeifer Ferdinánd 194p. + 279p. Későbbi igényes félvászon kötésben
A Tiszavölgyi Társulat központi bizottságának az 1879. junius 15-iki évi közgyüléshez intézett jelentése és annak mellékletei. Bp., 1879, Pesti Könyvnyomda R.-T.; A Tiszavölgyi Társulat központi bizottsága által 1879. évi junius hó 16-án és 17-én rendezett szakértői értezlet eredménye. Összeáll. Gonda Béla. Bp., 1879, Wilckens F. C. és Fia; A duna-tiszai, vagyis a Pest, Szeged, Szabadka és Kula közti csatorna ügyében. Gróf Zichy Jenőtől. Pest, 1868, Emich Gusztáv. Egybekötve korabeli egészvászon kötésbe, 1db térképmelléklettel, a kötés kopott, salétromos
Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
Losonci István: Hármas Kis-Tükör, 1849. és 1850. évi kadás. melly Magyarország’ I. Legujabb földleírását II. Régibb és lgujabb polgári állapotát. III. A’ magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja XIII. toldalékkal. Pesten, 1850. Trattner-Károlyi. 16 p. 192 p. 144 p. 112 p. (Térkép nélkül)