Ausländische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 30

Argentína 1912. "100. évfordulója a hivatalos nemzeti zászlónak felavatása" Br emlékérem mellszalag nélkül szignó: C.YAF ROSSI T:2- Argentina 1912. "CENTENARIO DEL PRIMER JURAMENTO Y BENDICION DE LA BANDERA - BELGRANO / EL ROSARIO FUÉ SU CUNA-JUJUY SU GLORIOSO REGAZO 1812 25 MAYO - 1912" Br medallion without ribbon sign: C.YAF ROSSI C:VF
31227.

Argentína 1912. "100. évfordulója a hivatalos nemzeti zászlónak felavatása" Br emlékérem mellszalag nélkül szignó: C.YAF ROSSI T:2-
Argentina 1912. "CENTENARIO DEL PRIMER JURAMENTO Y BENDICION DE LA BANDERA - BELGRANO / EL ROSARIO FUÉ SU CUNA-JUJUY SU GLORIOSO REGAZO 1812 25 MAYO - 1912" Br medallion without ribbon sign: C.YAF ROSSI C:VF

Rufpreis:
1 000 HUF

Ausztria 1985. "A gráci Károly-Ferenc Egyetem 400. évfordulójára" Br emlékérem (50mm) szignó: H.Stobbe T:1- Austria 1985. "400. anniversary of Karl-Franzens-Universität Graz" Br medallion (50mm) sign.: H.Stobbe C:AU
31228.

Ausztria 1985. "A gráci Károly-Ferenc Egyetem 400. évfordulójára" Br emlékérem (50mm) szignó: H.Stobbe T:1-
Austria 1985. "400. anniversary of Karl-Franzens-Universität Graz" Br medallion (50mm) sign.: H.Stobbe C:AU

Rufpreis:
800 HUF

Belgium 1937. "Nemzetközi Művészeti és Technológiai Kiállítás Párizs" Br emlékérem sorozat 5 darabja a belga királyi családról a belga résztvevők számára szign: RAU (Marcel Rau 1886-1966), eredeti Fisch&Cie dísztokban T:2(doboz sérült) R! Belgium 1937. "International Exposition dedicated to Art and Technology in Modern Life in Paris" five Br medals for the Belgian participants portraying the Belgian Royal Family sign: RAU (Marcel Rau 1886-1966) in original case of Fisch&Cie C:XF(the case is damaged) Rare!
31229.

Belgium 1937. "Nemzetközi Művészeti és Technológiai Kiállítás Párizs" Br emlékérem sorozat 5 darabja a belga királyi családról a belga résztvevők számára szign: RAU (Marcel Rau 1886-1966), eredeti Fisch&Cie dísztokban T:2(doboz sérült) R!
Belgium 1937. "International Exposition dedicated to Art and Technology in Modern Life in Paris" five Br medals for the Belgian participants portraying the Belgian Royal Family sign: RAU (Marcel Rau 1886-1966) in original case of Fisch&Cie C:XF(the case is damaged) Rare!

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Ag emlékérem dísztokban, peremén jelezve (14.78g/0.987) T:1/1- kis ph. Czechslovakia 1935. "85th anniversary - Birth of Tomas G. Masary"  Ag commemorative medallion with hallmark and in orginal box (14.78g/0.987) C:UNC/AU small edge error
31230.

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Ag emlékérem dísztokban, peremén jelezve (14.78g/0.987) T:1/1- kis ph.
Czechslovakia 1935. "85th anniversary - Birth of Tomas G. Masary" Ag commemorative medallion with hallmark and in orginal box (14.78g/0.987) C:UNC/AU small edge error

Rufpreis:
4 000 HUF

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Br emlékérem (50mm) szign.: O. SPANIEL T:2 dísztokban Czechslovakia 1935. "85th anniversary - Birth of Tomas G. Masary" Br commemorative medallion (50mm) sign.: O. SPANIEL C:XF in case
31231.

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Br emlékérem (50mm) szign.: O. SPANIEL T:2 dísztokban
Czechslovakia 1935. "85th anniversary - Birth of Tomas G. Masary" Br commemorative medallion (50mm) sign.: O. SPANIEL C:XF in case

Rufpreis:
1 000 HUF

ENSZ 1991. "Sivatagi vihar / Kuwait felszabadulása" fém emlékérem T:BU United Nations 1991. "Desert Storm / Liberation of Kuwait" metal commemorative medallion C:BU
31232.

ENSZ 1991. "Sivatagi vihar / Kuwait felszabadulása" fém emlékérem T:BU
United Nations 1991. "Desert Storm / Liberation of Kuwait" metal commemorative medallion C:BU

Rufpreis:
800 HUF

ENSZ DN. "Norman Schwarzkopf / Sivatagi vihar - Kuwait felszabadulása" fém emlékérem T:BU United Nations ND. "General Norman Schwarzkopf / Desert Storm - Liberation of Kuwait" metal commemorative medallion C:BU
31233.

ENSZ DN. "Norman Schwarzkopf / Sivatagi vihar - Kuwait felszabadulása" fém emlékérem T:BU
United Nations ND. "General Norman Schwarzkopf / Desert Storm - Liberation of Kuwait" metal commemorative medallion C:BU

Rufpreis:
800 HUF

Kína 2010. "World Expo Shanghai" ezüstözött és aranyozott réz multikolor emlékérem (40mm) eredeti dísztokban tanúsítvánnyal T:PP China 2010. "World Expo Shanghai" silver-plated and gold-plated copper multicolour medallion in original case with certificate C:PP
31234.

Kína 2010. "World Expo Shanghai" ezüstözött és aranyozott réz multikolor emlékérem (40mm) eredeti dísztokban tanúsítvánnyal T:PP
China 2010. "World Expo Shanghai" silver-plated and gold-plated copper multicolour medallion in original case with certificate C:PP

Rufpreis:
2 400 HUF

Lengyelország 1983. Torun város bronz emlékplakett sorszámmal ellátva. Szign.: Opus (d=105mm) T:3 (polírozott) Poland 1983. Bronse plaque of Torun with serial number. Signed: Opus C:F (polished)
31235.

Lengyelország 1983. Torun város bronz emlékplakett sorszámmal ellátva. Szign.: Opus (d=105mm) T:3 (polírozott)
Poland 1983. Bronse plaque of Torun with serial number. Signed: Opus C:F (polished)

Rufpreis:
800 HUF

1883. "Etoni verseny" Ag emlékérem (36g/38mm) T:2 1883. "Competition in Eton" Ag commemorative medallion (36g/38mm) C:XF
31236.

1883. "Etoni verseny" Ag emlékérem (36g/38mm) T:2
1883. "Competition in Eton" Ag commemorative medallion (36g/38mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy-Britannia 1977. 25P "II. Erzsébet királynő megkoronázásának 40. évfordulója" (38mm) (2x) piros/fekete tartó T:1- + Új Zéland 1967. 1$ emlékpénz tokban T:1 Great Britain 1977. 25 New Pence "Silver Jubilee of Reign" (38mm) (2x) black/red case C:AU + New Zealand 1967. 1 Dollar commemorative coin in case C:UNC
31237.

Nagy-Britannia 1977. 25P "II. Erzsébet királynő megkoronázásának 40. évfordulója" (38mm) (2x) piros/fekete tartó T:1- + Új Zéland 1967. 1$ emlékpénz tokban T:1
Great Britain 1977. 25 New Pence "Silver Jubilee of Reign" (38mm) (2x) black/red case C:AU + New Zealand 1967. 1 Dollar commemorative coin in case C:UNC

Rufpreis:
800 HUF

Német 3. Birodalom 1933. "Délnémet Bajnokság Stuttgart / Délnémet Futball és Atlétikai Szövetség I. Díj" aranyozott Br plakett T:2 German Third Reich 1933. "Süddeutscher Meisterschaft Stuttgart - Süddeutscher Fussball-und Leichtathletik Verband 1. Preis" gold-plated Br plaquette C:XF
31238.

Német 3. Birodalom 1933. "Délnémet Bajnokság Stuttgart / Délnémet Futball és Atlétikai Szövetség I. Díj" aranyozott Br plakett T:2
German Third Reich 1933. "Süddeutscher Meisterschaft Stuttgart - Süddeutscher Fussball-und Leichtathletik Verband 1. Preis" gold-plated Br plaquette C:XF

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF