https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 37
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
672710
12651
185
0
3400
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség könyvtára - A társadalom története II. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
672709
12652
185
0
8000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
A műveltség könyvtára - Magyarország története I-II. 2 kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
523762
12653
185
0
16000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
535610
12654
185
0
40000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet. I.: Ősműveltség és középkori kultúra. II.: Magyar renaissance. III.: A kereszténység védőbástyája. IV.: Barokk és felvilágosodás. V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.
Das Lot is nicht erreichbar
412036
12655
185
0
100
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Harsányi János: Magyar szabadságharcosok a fasizmus ellen Bp., 1966 Zrinyi. Eredeti védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
653902
12656
185
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. Gróf Apponyi Albert, gróf Esterházy Móric és Bárczy István előszavával. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kötésben (kötés kissé kopottas)
Das Lot is nicht erreichbar
671798
12657
185
0
2800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Lovas István: Visszajöttek. Budapest 2002. Kairosz Kiadó. Dedikált. 672403
12658
185
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
5db könyv, ill. fotóalbum 1956-ról: 1956 emlékére (dedikált); 1956. A magyar dráma (dedikált); A vulkán peremén (dedikált); Debrecen 1956; Kenyér és tank. 1956 pestszentlőrinci és pestszentimrei eseményei 579456
12659
185
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Wagner-Zellhoff: A bőrünkről van szó!. Közgazdaság mindenki számára. Bp. 1938. Grill Károly Könyvkiadó, vászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
640664
12660
185
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegképekkel és műmellékletekkel, kiadói, aranyozott, illusztrált, egészvászon kötésben (gerinc laza)
Das Lot is nicht erreichbar
579447
12661
185
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Porzsolt Kálmán: Blaha Lujza élete és művészete. Budapest. 1926. Blaha Lujza Emlékalbum Kiadóbizottság, javított gerinc, apró foltok
Das Lot is nicht erreichbar
579493
12662
185
0
3000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Társadalomtudományi könyvtár 1907-ből, 10 kötet köztük: Jászi Oszkár, György Endre, Somló Bódog
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse