Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

12651.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

A műveltség könyvtára - Magyarország története I-II. 2 kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
12652.

Rufpreis:
8 000 HUF

12653.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12654.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12655.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12656.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lovas István: Visszajöttek. Budapest 2002. Kairosz Kiadó. Dedikált.
12657.

Rufpreis:
2 800 HUF

5db könyv, ill. fotóalbum 1956-ról: 1956 emlékére (dedikált); 1956. A magyar dráma (dedikált); A vulkán peremén (dedikált); Debrecen 1956; Kenyér és tank. 1956 pestszentlőrinci és pestszentimrei eseményei
12658.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wagner-Zellhoff: A bőrünkről van szó!. Közgazdaság mindenki számára. Bp. 1938. Grill Károly Könyvkiadó, vászon kötésben
12659.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegképekkel és műmellékletekkel, kiadói, aranyozott, illusztrált, egészvászon kötésben (gerinc laza)
12660.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porzsolt Kálmán: Blaha Lujza élete és művészete. Budapest. 1926. Blaha Lujza Emlékalbum Kiadóbizottság, javított gerinc, apró foltok
12661.

Rufpreis:
1 000 HUF

12662.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF