Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

Gróf Teleki Pál- Hóman Bálint: Mátyás király - emlékkönyv születésének ötszázéves fordulójára I.-II. Franklin - Társulat, Budapest 1940. Félbőr kötésben (az egyik kötet kötése szétvált, de a darabjai megvannak)
12639.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kossuth emlékalbum Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerkesztette dr. Kovács Dénes. Írták a történeti esemény szemtanui. Bp., 1910. Wodianer F. és Fiai.  231 p.  Kiadói, aranyozott, dombornyomású, bordó vászonkötésben. (gerincen kis sérülés, egy lap szakadt)
12640.

Rufpreis:
3 000 HUF

Révai József: Kossuth Lajos. Bp., 1945 Szikra 99p.
12641.

Rufpreis:
800 HUF

12642.

Rufpreis:
3 000 HUF

12643.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Leveleskönyv I.-II. szerk.: H. Balázs Éva. Bp., 2001. Corvina. Aranyozott egészbőr kötésben, kartontékában, szép állapotban
12644.

Rufpreis:
5 000 HUF

Adorján Andor: Forradalom és császárság. Budapest Singer és Wolfner Kiadása, 1915 4. kötet a sorozatból hiányos gerincekkel
12645.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarország története képekben. Bp., 1971. Gondolat.
12646.

Rufpreis:
1 000 HUF

12647.

Rufpreis:
3 000 HUF

12648.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csuday Jenő: Nagy Napoleon 109 képpel. Bp., 1910 Hornyánszky 24p.
12649.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mód Aladár: Magyarország harca a függetlenségért 1945 M. Nők Demokratikus szövetsége 24p.
12650.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF