Juwelen

Zahl der Lose: 48

cca 1900 Bacchus-fejes, grifflábakon álló, poncolt ezüst (Ag) fűszertartó eredeti, színes üvegbetéttel, fa talapzaton /  Silver salt decorated with Bacchus heads and gryphon legs on wood stand, with original coloured glass container, d: 8cm, h: 8cm, br: 40gr
19000.

cca 1900 Bacchus-fejes, grifflábakon álló, poncolt ezüst (Ag) fűszertartó eredeti, színes üvegbetéttel, fa talapzaton /
Silver salt decorated with Bacchus heads and gryphon legs on wood stand, with original coloured glass container, d: 8cm, h: 8cm, br: 40gr

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1900-1922 Ezüst (Ag) páva szobrocska a hanaui J. Kurz & Co. műhelyéből, monarchiabeli linzi behozatali jeggyel /  Silver peacock figure from J. Kurz & Co. Hanau with Linz importmark of the Monarchy, 8,5cm, 39gr
19001.

cca 1900-1922 Ezüst (Ag) páva szobrocska a hanaui J. Kurz & Co. műhelyéből, monarchiabeli linzi behozatali jeggyel /
Silver peacock figure from J. Kurz & Co. Hanau with Linz importmark of the Monarchy, 8,5cm, 39gr

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1867-1872 Ló, lovas és kutyája, 750/1000 tisztaságú ezüst (Ag) figura monarchiabeli jelzéssel, VV mesterjeggyel (lovason apró sérülés) /  Horse, jockey and dog, silver figure with 750 fineness hallmark of the Austro-Hungarian Empire and maker's mark (minor fault on jockey figure), 5x3x1cm, 26,9gr
19002.

1867-1872 Ló, lovas és kutyája, 750/1000 tisztaságú ezüst (Ag) figura monarchiabeli jelzéssel, VV mesterjeggyel (lovason apró sérülés) /
Horse, jockey and dog, silver figure with 750 fineness hallmark of the Austro-Hungarian Empire and maker's mark (minor fault on jockey figure), 5x3x1cm, 26,9gr

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1900 Cylindre 10 Rubis 14K aranyfedelű (Au) női karóra. Javításra szorul /  Ladies' wristwatch with 14ct golden case. Needs repair. Br: 17,8gr
19003.

cca 1900 Cylindre 10 Rubis 14K aranyfedelű (Au) női karóra. Javításra szorul /
Ladies' wristwatch with 14ct golden case. Needs repair. Br: 17,8gr

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1872-1922 Ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a Monarchia behozatali jegyével, jól jár (számlap javított) /  Silver pocket watch with stem-wind pin-set movement, porcelain dial, Austro-Hungarian import mark, works well (dial repaired), br: 85gr
19004.

1872-1922 Ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a Monarchia behozatali jegyével, jól jár (számlap javított) /
Silver pocket watch with stem-wind pin-set movement, porcelain dial, Austro-Hungarian import mark, works well (dial repaired), br: 85gr

Rufpreis:
10 000 HUF

Cca 1907  Doxa zsebóra, fém, másodperc mutatós, hátoldalán vízilabdázók, müködőképes, sérült számlappal  / Vintage Doxa pocket watch with water polo players on case, some faults on dial, works well
19005.

Cca 1907 Doxa zsebóra, fém, másodperc mutatós, hátoldalán vízilabdázók, müködőképes, sérült számlappal
/ Vintage Doxa pocket watch with water polo players on case, some faults on dial, works well

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Doxa by synchron férfi karóra, működőképes állapotban,kicsit homályos üveggel
19006.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 14K arany Doxa zsebóra duplasoros számlappal, másodpercmutatóval, kiválóan működik /  14ct gold Doxa pocket watch with double line dial, works well
19007.

cca 1900 14K arany Doxa zsebóra duplasoros számlappal, másodpercmutatóval, kiválóan működik /
14ct gold Doxa pocket watch with double line dial, works well

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Bulova 10K arany (Au) női mechanikus karóra rozsdamentes acél hátlappal, aranyozott szíjjal, jól jár /  10ct gold mechanical ladies' wristwatch, works well
19008.

Bulova 10K arany (Au) női mechanikus karóra rozsdamentes acél hátlappal, aranyozott szíjjal, jól jár /
10ct gold mechanical ladies' wristwatch, works well

Rufpreis:
10 000 HUF

Vésett növényi mintákkal díszített, jelzett,  ezüst (Ag) zsebfésű, szaru fogazattal /  Silver pocket comb with horn teeth, 10cm, br: 48,3gr
19009.

Vésett növényi mintákkal díszített, jelzett, ezüst (Ag) zsebfésű, szaru fogazattal /
Silver pocket comb with horn teeth, 10cm, br: 48,3gr

Rufpreis:
6 000 HUF

19010.

1922 után 900-as tisztaságú bécsi jelzéssel ellátott ezüst (Ag) férfi cigarettatárca, belül aranyozott (tetején apró horpadás) /
Silver cigarett case with 900 fineness Viennese hallmark, gold plating inside (minor fault on top), 10×8cm, 128gr

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1937-1965 Növényi motívumokkal díszített ezüst (Ag) tálca 800-as tisztaságú magyarországi "dianás" jelzéssel és L.L. mesterjeggyel ellátva /  Silver tray with floral decoration on the edge, 800 fineness Hungarian "Dianakopf" hallmark, d: 33,5cm, 640gr
19011.

1937-1965 Növényi motívumokkal díszített ezüst (Ag) tálca 800-as tisztaságú magyarországi "dianás" jelzéssel és L.L. mesterjeggyel ellátva /
Silver tray with floral decoration on the edge, 800 fineness Hungarian "Dianakopf" hallmark, d: 33,5cm, 640gr

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF