Fenelon, Francois de Salignac de la Mothe : Demonstration de l'existence de Dieu. Tiree de la connoissance de la Nature, & proportionnee a la foible intelligence des plus simples. Nouvelle Edition. Amsterdam, 1732, Cröker. 132p. Megviselt állapotban / very worn condition
Majzonett Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. III. köt. Komáromban, 1791. Wéber. XXX, 592p. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (Belső címlap és a tartalom első lapja hiányzik)
Keresztyén catechismus az-az : a keresztyéni hitnek ágazatira kérdések, és feleletek által-való rövid tanítás Ez új formában ki-botsattatott Pesten és Posonyban 1821. Landerer. 251p. + imádságok, magyarázat. Korabeli félbőr kötésben.