Rózsavölgyi György (1940-): Puskás Ferenc. Tus, papír, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/182-Fernauktion/182.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~400002/Rozsavolgyi-Gyorgy-1940-Puskas-Ferenc-Tus-papir-jelzett-uvegezett-keretben-30C39720-cm~II639553
639553
10152
182
Beschreibung: Rózsavölgyi György (1940-): Puskás Ferenc. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
: Sys