Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Martin von Cochem: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder: sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Bp., [1907], Steinbrener Ker. János. Félvászon kötésben, az első kötéstábla faragott csontberakással, lito szentképekkel, és aranyozott bronzberakásokkal gazdagon díszített, körben aranyozott bronz kerettel, csatokkal, kissé kopottas állapotú, a hátsó kötéstábla sérült /
Half linen binding, front cover richly decorated, back cover damaged, alltogether somewhat worn condition

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys