Zsidó költőkből. Salamon Ibn Gabiról. Juda Halévi. Juda Alcharizi. Ford. Kecskeméti Lipót. Bp., 1887, Athenaeum. 230p. /Magyar-Zsidó Szemle Irodalmi Vállalata./ Kiadói (Gottermayer), díszesen festett vászonkötésben, rajta egy apró kopással