Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
567195
12314
180
100
Books: Books for low starting price
Széchenyi István válogatott munkái II. köt. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, jó állapotú 562464
12315
180
100
Ady Endre: Utolsó hajók. Bp., én. Athenaeum. Második kiadás. (Kissé sérült egészvászon kötésben). 562503
12316
180
100
A Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közzönséges évre. Légrády ny. 480p. egészvászon kötésben, hibátlan állapotban 546972
12317
180
100
Endrődi Sándor: A Magyar Költészet Kincsesháza ép gerinccel, Bp., é.n. Athenaeum .Hibás gerinccel, lapok foltosak 552787
12318
180
100
Eredeti Magyar Novellák és Elbeszélések V: Majthényi József. Bp., 1908, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben Dörner és Heimberg Műintézetéből 563541
12319
180
100
Magyar Hírmondó: Asszonyok és férfiak tüköre - Tanúvallomások a XVII. századból, Magvető Kiadó, 1980, kemény papírkötés 554100
12320
180
100
Biblia Hebraica Stuttgartensia: Liber Psalmorum. Praeparavit H. Bardtke. Stuttgart, 1987, Deutsche Bibelgesellschaft. A héber nyelvű Zsoltárok könyve kritikai kiadása / Critical edition of the Hebrew Book of Psalms Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF