Postkartensammlungen, Lose

Zahl der Lose: 32

1898 Vilmos császár szentföldi utazása, 13 különféle szép színes litho képeslap a 16-os sorozatból / Holyland visit of Emperor Wilhelm II, 13 wonderful colour litho postcards from series no. 16.
22688.
Materialzeichen

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Német gyarmati színes litho képeslapok, 20 különféle, közte néhány díjjegyes  / German colonies, 20 different colour litho postcards incl. some PS-cards
22689.
Materialzeichen

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

FRANCIA KIÁLLÍTÁSOK régi képeslaptétel, kb. 800 lap, nagyrészt gyarmati kiállítás (néhány belga lappal) / Collection of cca. 800 French exposition postcards, mainly 'Exposition Coloniale Internationale'
22690.
Materialzeichen Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

1893 - World's Columbian Exposition, Chicago - a set of 10 unused lithographic postcards, published by the American Lithographic Company, New York
22691.
Materialzeichen

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

32 db régi TÖRÖK képeslap / 32 pre-1945 Turkish postcards
22692.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Palesztína és Egyiptom úti emlékalbum 1935-ből, benne 151 Palesztína és 70 db Egyiptom képeslap továbbá sok fotó, térkép, jegyek stb. nagyon érdekes anyag!  / Memories of a journey to Egypt and Palestina, album with 151 Palestina and 70 Egypt postcards, a lot of photos, tickets, map etc. very interesting material!
22693.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

96 db USA városképes gyűjtemény albumban / 96 USA postcards in an album
22694.

Rufpreis:
12 000 HUF

Egy cipősdoboz régi képeslap, túlnyomórészt 1945 előtti városképek a világból / cca. 600 postcards; mainly pre-1945 town-views
22695.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF