1898 Vilmos császár szentföldi utazása, 13 különféle szép színes litho képeslap a 16-os sorozatból / Holyland visit of Emperor Wilhelm II, 13 wonderful colour litho postcards from series no. 16.
Német gyarmati színes litho képeslapok, 20 különféle, közte néhány díjjegyes / German colonies, 20 different colour litho postcards incl. some PS-cards
FRANCIA KIÁLLÍTÁSOK régi képeslaptétel, kb. 800 lap, nagyrészt gyarmati kiállítás (néhány belga lappal) / Collection of cca. 800 French exposition postcards, mainly 'Exposition Coloniale Internationale'
Palesztína és Egyiptom úti emlékalbum 1935-ből, benne 151 Palesztína és 70 db Egyiptom képeslap továbbá sok fotó, térkép, jegyek stb. nagyon érdekes anyag! / Memories of a journey to Egypt and Palestina, album with 151 Palestina and 70 Egypt postcards, a lot of photos, tickets, map etc. very interesting material!