Elekfy Kirchner Jenő (1895-1968): Faluvége 1935. Akvarell, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/18-Gross-Auktion/18.1/Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Werken-der-Bildenden-Kunst~5900/Elekfy-Kirchner-Jeno-1895-1968-Faluvege-1935-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-2~II851865
851865
10011
18
Paintings and Visual Arts creations
Rufpreis:
6 000 HUF 16,26 EUR , 18,75 USD
Beschreibung: Elekfy Kirchner Jenő (1895-1968): Faluvége 1935. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x40 cm
: tánczos_gábor