Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 14

Munk, I. und C.A.Ewald.: Ernährung des gesunden und kranken Menschen. Handbuch der Diätetik .Für Ärzte,Verwaltungsbeamte und Vorsteher von Heil-und pflegeanstalten. Wien 1887. Urban & Schwarzenberg
12113.

Rufpreis:
1 400 HUF

12114.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bahrdt-Ectelmann: Der deutsche Schafferhund. Dreseden 1924. Félvászon kötésben. Több képpel
12115.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gregory K.W. és Raven C.H.: Gorillák nyomában. Budapest 1940. Félvászon kötés.
12116.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zimmermann Ágoston és Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944 kir. Magyar Természettudományi Társ. 32 táblával és 170 szövegképpel. 376p. (gerinc sérült, tulajdonosi bejegyzéssel)
12117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Preisich Miklós: Vegyészek zsebkönyve 1959. Budapest. Műszaki Könyvkiadó
12118.

Rufpreis:
800 HUF

Paul Teleki: Ungarns Wirtschaftslage. Bp., én. Athenaeum. 34p. Védőborításban
12119.

Rufpreis:
1 000 HUF

4db egészséges életmóddal foglalkozó, ill. természettudományi kiadvány: A tápszerhatástan alapvonalai, Reumáról mindenkinek, Természettudományi Közlöny (398. füz.), Therápiás Közlemények (II/4.)
12120.

Rufpreis:
800 HUF

12121.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Raoul Francé: Az állatok a történelemben. Bp., é.n. Dante. 32 egész oldalas és szövegközti képpel. 360p.
12122.

Rufpreis:
1 000 HUF

E. Gramberg: Pilze der Heimat I-II. Leipzig 1913. Vászonkötésben, 116 színes táblával.
12123.

Rufpreis:
8 000 HUF

12124.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF