Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 24

A Föld felfedezői és meghódítói. 4. kötet I. Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. Írták: Cholnoky Jenő, Germanus Gyula, Kéz Andor, Baktay Ervin, Bulla Béla, Juhász Vilmos, vitéz Temesy Győző és Mendöl Tibor. Budapest, 1938. Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötésben. (Az I. kötet gerince kissé, a IV. kötet gerince jobban sérült, egyébként jó állapotban)
12058.

A Föld felfedezői és meghódítói. 4. kötet I. Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. Írták: Cholnoky Jenő, Germanus Gyula, Kéz Andor, Baktay Ervin, Bulla Béla, Juhász Vilmos, vitéz Temesy Győző és Mendöl Tibor.
Budapest, 1938. Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötésben. (Az I. kötet gerince kissé, a IV. kötet gerince jobban sérült, egyébként jó állapotban)

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12059.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12060.

Tarnóczi János: Amiről a józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története.
Bp. 1933. Szent József Egyházköz. Kiad. 208 p. Gazdag képanyaggal. Eredeti papírkötésben

Rufpreis:
2 800 HUF

12061.

Rufpreis:
12 000 HUF

Guides diamant: Paris en 8 jours et principal excursion des environs de Paris. Hachette 1932. térképpel / with map
12062.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Magyar Földrajzi Intézet: Kárpátoktól Adriáig. Alduna. Kirándulási útmutatók. 48p. + kihajtható térkép. Borító ragasztott
12063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. M. Kosic: Kraljevica (Porto-Ré). Agram/Zágráb, é.n., Actien-Buchdruckerei. Német nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált útikönyvecske /  Illustrated tourist guide in German
12064.

Dr. M. Kosic: Kraljevica (Porto-Ré). Agram/Zágráb, é.n., Actien-Buchdruckerei. Német nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált útikönyvecske /
Illustrated tourist guide in German

Rufpreis:
800 HUF

Friedrich Steger und Hermann Wagner: Die Nippon-Fahrer oder Das wiedererschlossene Japan. In Schilderungen der bekanntesten älteren und neueren Reisen insbesondere der Amerikanischen Expedition in den Jahren 1852 bis 1854 sowie der Preußischen Expedition nach Ost-Asien in den Jahren 1860 und 1861. Neu herausgegeben von Dr. Richard Andree. Mit 170 Textabb., 8 Tondrucktafeln sowie einer Karte v. Japan. Leipzig, 1869, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és a végéről hiányoznak lapok, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, kissé megviselt állapotú /  Rebound, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, somewhat worn condition
12065.

Friedrich Steger und Hermann Wagner: Die Nippon-Fahrer oder Das wiedererschlossene Japan. In Schilderungen der bekanntesten älteren und neueren Reisen insbesondere der Amerikanischen Expedition in den Jahren 1852 bis 1854 sowie der Preußischen Expedition nach Ost-Asien in den Jahren 1860 und 1861. Neu herausgegeben von Dr. Richard Andree. Mit 170 Textabb., 8 Tondrucktafeln sowie einer Karte v. Japan. Leipzig, 1869, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és a végéről hiányoznak lapok, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, kissé megviselt állapotú /
Rebound, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, somewhat worn condition

Rufpreis:
6 000 HUF

Panoráma útikönyvek: Miskolc. 252p. + térkép
12066.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1978 Akadémiai
12067.

Rufpreis:
1 200 HUF

Könyv tétel, összesen 5db: 2 db Magyar Földrajzi Társaság, Kannibálok földjén, Tíz esztendő Tűzföldön, Shakespeare album.
12068.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Pál Csaba: Városok és várostérképek a történelmi Magyarországon az 1900-as évek elején. Budapest 2005. Dedikált!
12069.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF