A mi hőseink: Tisztek. Woinovich Emil vezetése alatt szerk. Veltzé Alajos. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Kidói festett, aranyozott egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva, jó állapotban (az előzéklap és a címkép hiányzik)