https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 5

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zelena Ferenc: Nemzeti szakácskönyv, számos tapasztaláson épült bevezetéssel, a husos és böjtös ételek készítéséről: egészségesek-, betegek- és lábadozók számára, valamint nagyobb, ugy kisebb asztalokra is; továbbá a főzésről, sütésről, befojtásról, gyümölcsök befőzéséről, a kolbásztöltésről ... Egy magyar gazdasszony felügyelete alatt ujra kidolgozott és megbővített Negyedik kiadás. Pesten, 1861, Emich Gusztáv. 353p. Eredeti, megviselt borítóban, a lapok mind hibátlan állapotban
1
12127.

Zelena Ferenc: Nemzeti szakácskönyv,
számos tapasztaláson épült bevezetéssel, a husos és böjtös ételek készítéséről: egészségesek-, betegek- és lábadozók számára, valamint nagyobb, ugy kisebb asztalokra is; továbbá a főzésről, sütésről, befojtásról, gyümölcsök befőzéséről, a kolbásztöltésről ... Egy magyar gazdasszony felügyelete alatt ujra kidolgozott és megbővített Negyedik kiadás.
Pesten, 1861, Emich Gusztáv. 353p. Eredeti, megviselt borítóban, a lapok mind hibátlan állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Andrássovich Géza: Házinyul tenyésztés és értékesítés. Bp., 1904 Wodianer. Sok illusztrációval. Egészvászon sorozatkötésben. + Hozzákötve: Farkas Mihály: Magyar méhészkönyv. Utmutatás a sikeres méhtenyésztés különböző módjaiban. A legujabb tapasztalatok felhasználásával sajtó alá rendezte Szívos Béla. Hatodik, ujonnan átdolgozott és bővitett kiadás. 96p.
1
12128.

Andrássovich Géza: Házinyul tenyésztés és értékesítés. Bp., 1904 Wodianer. Sok illusztrációval. Egészvászon sorozatkötésben. + Hozzákötve: Farkas Mihály: Magyar méhészkönyv. Utmutatás a sikeres méhtenyésztés különböző módjaiban. A legujabb tapasztalatok felhasználásával sajtó alá rendezte Szívos Béla. Hatodik, ujonnan átdolgozott és bővitett kiadás. 96p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva
1
12129.

Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /  In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
1
12130.

Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /  In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
1
12131.

Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse