Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 3

Gebete für den Versöhnungstag. Mit deutscher Übersetzung u. erläuternden Anmerkungen v. M. I. Landau. Prague, 1864, S. Freund's Witwe & Comp. Héber-német kétnyelvű imakönyv vaknyomott papírkötésben, Ábrahámot és Izsákot ábrázoló címképfametszettel, kissé kopottas állapotban /  Hebrew-German bilingual prayer book with title picture, paper binding, somewhat worn condition
12174.

Gebete für den Versöhnungstag. Mit deutscher Übersetzung u. erläuternden Anmerkungen v. M. I. Landau. Prague, 1864, S. Freund's Witwe & Comp. Héber-német kétnyelvű imakönyv vaknyomott papírkötésben, Ábrahámot és Izsákot ábrázoló címképfametszettel, kissé kopottas állapotban /
Hebrew-German bilingual prayer book with title picture, paper binding, somewhat worn condition

Rufpreis:
1 400 HUF

Das Jüdische Museum in Budapest. Hrsg. Ilona Benoschofsky - Alexander Scheiber. Bp., 1987, Corvina. Egészvászon kötésben, védőborítóval, rengeteg fotóval illusztrált katalógus /  Linen bidning, dust jacket, richly illustrated
12175.

Das Jüdische Museum in Budapest. Hrsg. Ilona Benoschofsky - Alexander Scheiber. Bp., 1987, Corvina. Egészvászon kötésben, védőborítóval, rengeteg fotóval illusztrált katalógus /
Linen bidning, dust jacket, richly illustrated

Rufpreis:
1 400 HUF

Fisch O. Róbert: A sárga csillag fénye. Bp., 1998. Sárga csillag. 40p.
12176.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF