Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis

Zahl der Lose: 11

Dr. Widder Lajos: Az ultitól a bridzsig, 1957, Sport 178p.
12377.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kisfaludy Károly munkái I-II. (Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12378.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Illyés Gyula - Egy év. Versek 1944. szeptember - 1945 szeptember. 1945 Sarló, Első kiadás! (első borító sérült)
12379.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Básti Lajos: Sziréna. Bp., 1942. Szerzői. 151p. kissé laza egészvászon kötés
12380.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Húsz Évszázad Viharában - Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948. Magyar Írás
12381.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált
12382.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12 db magyar és külföldi szépirodalom könyv és ponyva, mint: Nemere István: "Kalózok az űrben" vagy Tatay Sándor: "Kinizsi Pál"
12383.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Molnár Ferencz: Kis hármaskönyv. Elbeszélések. III. köt. Bp, Franklin
12384.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

cca 1900 Goethe művei 5-8. kötet, benne a Faust és más művek, német nyelven, Berlin (kötés sérült) / Goethe: works of, with Faust, in German (binding damaged)
12385.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bródy Sándor: A nap lovagja Athenaeum 1918, Kiadói egészvászon kötésben. (kötés sérült, a lapok épek)
12386.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Közgazdasági enciklopédia I. kötet, 4 térképmelléklettel, jó állapotú vászonkötésben
12387.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF