Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
433115
12377
175
100
Books: Books for low starting price
Dr. Widder Lajos: Az ultitól a bridzsig, 1957, Sport 178p. 552685
12378
175
100
Kisfaludy Károly munkái I-II. (Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú 334273
12379
175
100
Illyés Gyula - Egy év. Versek 1944. szeptember - 1945 szeptember. 1945 Sarló, Első kiadás! (első borító sérült) 546073
12380
175
100
Básti Lajos: Sziréna. Bp., 1942. Szerzői. 151p. kissé laza egészvászon kötés 523308
12381
175
100
Húsz Évszázad Viharában - Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948. Magyar Írás 554078
12382
175
100
A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált 256599
12383
175
100
12 db magyar és külföldi szépirodalom könyv és ponyva, mint: Nemere István: "Kalózok az űrben" vagy Tatay Sándor: "Kinizsi Pál" 364924
12384
175
100
Molnár Ferencz: Kis hármaskönyv. Elbeszélések. III. köt. Bp, Franklin 391312
12385
175
100
cca 1900 Goethe művei 5-8. kötet, benne a Faust és más művek, német nyelven, Berlin (kötés sérült) / Goethe: works of, with Faust, in German (binding damaged) 306660
12386
175
100
Bródy Sándor: A nap lovagja Athenaeum 1918, Kiadói egészvászon kötésben. (kötés sérült, a lapok épek) 398450
12387
175
100
Közgazdasági enciklopédia I. kötet, 4 térképmelléklettel, jó állapotú vászonkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF