Stich Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
588861
11000
173
Engravings
1857 L'Iris. Moniteur des Modes: francia divat, 2db színezett acélmetszet paszpartuban / French fashion, coloured steel engravings, 34x25cm
594937
11001
173
Engravings
1680 Franz Joseph von Rodt (1631-1697): Lectulus floridus virtutum et spinae, tribulique deserti vitiorum című latin-német kétnyelvű prédikációgyűjteményének címképe. Rézmetszet, ázás nyomaival és kisebb sérülésekkel / Title picture of the book of bilingual Latin-German sermons, copper engraving with minor faults, 18,5x14xm
387379
11002
173
28000
Engravings
Tombleson: Rhein-Ansichten. Von Mainz bis zum Ursprung der Quelle. Zweite Serie. Rajnai látképek - Mainztól a folyó forrásáig, német nyelvű útikönyv 70 acélmetszettel, Ascher, London, 1832. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban. / Tombleson‘s Views of the Rhine, with 70 steel-engravings, London 1832 543962
11003
173
Engravings
Sébastien Leclerc (1637-1714): L'Académie des sciences et des beaux-arts dédiée au Roy, rézkarc, kartonra kasírozva / Etching, 28x41cm
544042
11004
173
Engravings
Anton Ferdinand Schaller (1773-1844) - Ignaz Lechleitner: Vecsernye, rézmetszet / Vesper, etching, 23x19cm
572210
11005
173
Engravings
1800-as évek eleje híres történelmi személyiségek arcképei 110 db rézmetzsetű kép / Famous historical persons copper engravings 110 pictures d:45mm 514498
11006
173
Engravings
1826 Giulio Campi: Madonna. Angelo Bonini rézmetszete. kartonra kasírozva 35x65 cm (egy szakadás) / Etching (one tear)
544264
11007
173
Engravings
W. G. Wall - T. S. Woodcock: View of Newburgh (cca 1840), acélmetszet / Steel engraving, 17x24cm
444600
11008
173
Engravings
cca 1850 4 db rézmetszet: Woernle, Doby, Rauscher, Michaelek / 4 etchings from different artists 29x39 cm
572182
11009
173
Engravings
cca 1850 Szt Ferenc 2 db litho kép paszpartuban / St Francis litho pictures A/4
307431
11010
173
Engravings
1854 Vinzenz Katzler (1823-1882): Erzsébet királyné megérkezése Nusdorfba kőnyomat a Theaterzeitung melléklete / Sissy arriving to Nussdorf, Lithography 47x34 cm 589248
11011
173
Engravings
Marastoni József 1856: Báró Andrásy Miklós, új paszpartuban, 33×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF