800 HUF
Monographien zur Erdkunde: Sophus Ruge: Dresden und die Sächsische Schweiz. Bielefeld-Leipzig, 1924, Velhagen&Klasing. Térképmelléklettel, gazdagon illusztrálva, kiadói aranyozott egészvászon kötésben, eredeti kartontokban, jó állapotú /
With map, richly illustrated, original linen binding and cardboard case, good condition