Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
575807
12042
173
Books: History
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. 563541
12043
173
Books: History
Magyar Hírmondó: Asszonyok és férfiak tüköre - Tanúvallomások a XVII. századból, Magvető Kiadó, 1980, kemény papírkötés
575925
12044
173
Books: History
David Irving: Aufstand in Ungarn. Die Tragödie eines Volkes. München, 1986, Wilhelm Heyne Verlag. Illusztrált / In paper binding, with photos
553902
12045
173
Books: History
591672
12046
173
Books: History
Papp-Váry - Hrenkó: Magyarország régi térképeken. Bp., 1990. Gondolat. 250p. Szép állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF