Bücher: Naturwissenschaft

Zahl der Lose: 18

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 286 p.
12202.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ernst Stuhlinger: Projekt Viking. Die Eroberung des Mars. Köln, o. J., Kiepenheuer & Witsch. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrált /  Linen binding, dust jacket, illustrated
12203.

Ernst Stuhlinger: Projekt Viking. Die Eroberung des Mars. Köln, o. J., Kiepenheuer & Witsch. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrált /
Linen binding, dust jacket, illustrated

Rufpreis:
1 000 HUF

Mezey Bertalan: Elektrotechnikai Gyakorlati Alapismeretek. Bp., 1913. 548p. Kissé foszlott egészvászon kötésben
12204.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pallai Sándor: Nemesfémipari zsebkönyv, Bp., 1970, Műszaki Kiadó, műbőr kötésben. Anyagismeret, Technológiai ismeretek, Fémjelek és névjelek, Arany és ezüst pénzérmék, Drágakövek, táblázatok
12205.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Proszt János - Erdey-Grúz Tibor: Fizikai-kémiai praktikum. Sopron, 1943, Mérnöki Továbbképző Intézet. 3. kiadás, félvászon kötésben, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban
12206.

Rufpreis:
1 000 HUF

B.L. Jacot és D.M.B. Collier: Marconi, az éter varázslója, Bp. é.n., Singer és Wolfner Kiadó, egészvászon kötésben, 15 képtáblával, ex librisszel
12207.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF