Ernst Stuhlinger: Projekt Viking. Die Eroberung des Mars. Köln, o. J., Kiepenheuer & Witsch. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrált / Linen binding, dust jacket, illustrated
Pallai Sándor: Nemesfémipari zsebkönyv, Bp., 1970, Műszaki Kiadó, műbőr kötésben. Anyagismeret, Technológiai ismeretek, Fémjelek és névjelek, Arany és ezüst pénzérmék, Drágakövek, táblázatok
Proszt János - Erdey-Grúz Tibor: Fizikai-kémiai praktikum. Sopron, 1943, Mérnöki Továbbképző Intézet. 3. kiadás, félvászon kötésben, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban