Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
466102
12444
172
100
Books: Books for low starting price
Bozzay Margit: A hadifogoly. Elbeszélések. Bp., Napkelet, 1942. Kissé kopottas kiadói festett egészvászon kötésben. 412037
12445
172
100
Esztergomi Sematizmus: Az Esztergomi Főegyházmegye névtára és évkönyve. 1982, Kiadói nyl-kötésben 461102
12446
172
100
1923/1933 Az Est hármaskönyve 2 db 453821
12447
172
100
Sík Sándor: Zrínyi Míklós. Első kiadás! Bp., 1923 Franklin, sérült papírkötésben 391789
12448
172
100
1957 Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam 1935. aug-okt., Bibliotecha Kiadó, Bp., gerinc sérült 466122
12449
172
100
1957 Minerva Kártya kézikönyv sérült borítóval 447865
12450
172
100
Anthologia Bo-Sin Endre, Molnár Endre, Palasovszky Béla, és Zeykváry Elemér verseiből, Bp., 1922, k.n. Pecsétes papírkötésben 405076
12451
172
100
1973 Szociáldemokrata Alternatíva c. emigrációs újság 391792
12452
172
100
1979 Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások, Gondolat Kiadó, Bp., szép állapotban 400072
12453
172
100
Lengyel Laura: Elbeszélések, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Újságvállalata, 1905, aranyozott egészbőr kötésben (Leszik K.) 212p. (néhol kopott) 289037
12454
172
100
cca 1925 Tolnai Világtörténelme - I. kötet: A föld őstörténete, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., több száz képpel, térképekkel, kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. 387357
12455
172
100
1903 Handbuch der Therapie innerer Krankheiten, német nyelvű orvosi témájú könyv, gerinc és a borító sérült Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF