A Teleki család címerének szívpajzsával díszített aranyozott ezüst keresztelő készlete, a kés hiányzik, jelzett Dianás 1866-1937 közötti, jó állapotban, modern dobozban, Nettó 118 g / Silver baptist set of noble family Teleky. Knife missing. In modern box