Judaica Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
577981
11787
171
Judaica
Kisméretű zománcozott réz hanukiah / Small glazed brass Hanukkah menorah, 7x11cm 543431
11788
171
Judaica
cca 1950 Camp Gan Israel Montreal fém jelvény / metal badge 472702
11789
171
Judaica
1943 Kisegítő Munka Százados katona zsoldkönyve. (viharvert) / Jewish military work regiment member`s id. 494421
11790
171
Judaica
cca 1940 Izraelita ünnepnap kitöltetlen zsinagógai programjegye / unused synagogue program-ticket 579919
11791
171
Judaica
1871 Lövinger - Berger esküvői meghívó + ca 1850 Josefine von Froreich névjegykártyája
517585
11792
171
Judaica
Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Budapest, 1940. Eredeti bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel és borítóval. 655 o. (sérült gerinc)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF