Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 55

De Coster, Charles: Tyl Ulenspiegl - Mit 10 handkolorierten Bildern von Ludwig Bock. München 1920. Kösl & Klie. Kézzel színezett rajzokkal kis hibás félbőr kötésben / slightly damaged half-leather binding
12214.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kőnigsegg Lajos gróf: Egy afrikai magyar gyarmat története. A serdülő ifjúság számára. Mühlbeck Károly nyolc képével. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, az előzéklapon ceruzás ajándékozó sorok
12215.

Rufpreis:
800 HUF

Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről 1892-1977. Bp., 1977, Táncsics. Kiadói műbőr kötésben (kis sérüléssel)
12216.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Nyisztor Zoltán: Bangha Béla élete és műve. Bp., 1941, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, fotókkal illusztrált, jó állapotú. Dedikált (!)
12217.

Rufpreis:
1 400 HUF

Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955
12218.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 +  Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album
12219.

Rufpreis:
1 000 HUF

H.G. Wells sorozat: 14 db a sorozatból. Magyar Hírlap könyvek. Egységes néhol kissé megviselt egészvászon sorozatkötésben
12220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dale Carnegie: Sikerkalauz I-II. Bp., 1990-1991, Minerva
12221.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902.+ Hui, die Hummel. Josef Müller Verlag, München,1939. Német nyelvű könyv gyerekeknek rajzokkal, rövid elbeszélésekkel, versekkel egészvászon kötésben,a borító elvált
12222.

Rufpreis:
800 HUF

Pétery Kristóf: Microsoft Windows XP Professional. Bp., 2002, LSI Oktatóközpont
12223.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Attila: Az internet újdonságai; Internet a gyakorlatban. CD-melléklettel
12224.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.)
12225.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF