Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 55
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
567050
12214
171
De Coster, Charles: Tyl Ulenspiegl - Mit 10 handkolorierten Bildern von Ludwig Bock. München 1920. Kösl & Klie. Kézzel színezett rajzokkal kis hibás félbőr kötésben / slightly damaged half-leather binding 575926
12215
171
Kőnigsegg Lajos gróf: Egy afrikai magyar gyarmat története. A serdülő ifjúság számára. Mühlbeck Károly nyolc képével. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, az előzéklapon ceruzás ajándékozó sorok 568364
12216
171
Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről 1892-1977. Bp., 1977, Táncsics. Kiadói műbőr kötésben (kis sérüléssel)
576076
12217
171
Dr. Nyisztor Zoltán: Bangha Béla élete és műve. Bp., 1941, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, fotókkal illusztrált, jó állapotú. Dedikált (!) 498664
12218
171
Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955 523290
12219
171
Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 + Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album
548154
12220
171
H.G. Wells sorozat: 14 db a sorozatból. Magyar Hírlap könyvek. Egységes néhol kissé megviselt egészvászon sorozatkötésben
545931
12221
171
Dale Carnegie: Sikerkalauz I-II. Bp., 1990-1991, Minerva
498175
12222
171
Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902.+ Hui, die Hummel. Josef Müller Verlag, München,1939. Német nyelvű könyv gyerekeknek rajzokkal, rövid elbeszélésekkel, versekkel egészvászon kötésben,a borító elvált
579575
12223
171
Pétery Kristóf: Microsoft Windows XP Professional. Bp., 2002, LSI Oktatóközpont
579573
12224
171
Móricz Attila: Az internet újdonságai; Internet a gyakorlatban. CD-melléklettel
546556
12225
171
Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF