Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 55

A magyar népköltés remekei I-II. (Remekírók Képes Könyvtára) Szerk. bev. Vikár Béla. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle szecessziós aranyozott egészvászon kötésben, kortárs művészek illusztrációival, jó állapotban (a 2. kötet előzéklapja hiányzik)
12202.

Rufpreis:
3 000 HUF

Életképek. - Szépirodalmi és kritikai folyóirat. Szerk. Frankenburg Adolf. 1-26. szám Pesten, 1845. jan 3. - jún. 27. [2], 828p. Garay János, Horváth Mihály, Irinyi József, Jókai Mór, Nagy Ignácz, Petőfi Sándor, Pulszky Ferenc, Vas Gereben és mások írásaival. Az utolsó 2 lap kissé sérült. Kötés nélkül.
12203.

Életképek. - Szépirodalmi és kritikai folyóirat. Szerk. Frankenburg Adolf. 1-26. szám
Pesten, 1845. jan 3. - jún. 27. [2], 828p. Garay János, Horváth Mihály, Irinyi József, Jókai Mór, Nagy Ignácz, Petőfi Sándor, Pulszky Ferenc, Vas Gereben és mások írásaival. Az utolsó 2 lap kissé sérült. Kötés nélkül.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12204.

Rufpreis:
1 000 HUF

12205.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gaál Mózes: Magyar nők. Bp., 1897. Athenaeum. Gottermayer féle festett egészvászon kötésben. Két lap pecsétes
12206.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anakreón. Anakreón versei, anakreóni dalok, töredékek. Ford. Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Illusztrált egészvászon kötésben, a kötés foltos, belül jó állapotú
12207.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kölcsey Ferencz válogatott munkái. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, egy lap kijár, kopott
12208.

Rufpreis:
1 000 HUF

12209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 7 kötet: Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Bársony István, Lázár István, Lampérth Géza, Farkas Pál. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Egy-egy köteten a kötés sérült, egyébként jó állapotúak
12210.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csányi Vilmos - Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Bp., 2000, Helikon. Illusztrált
12211.

Rufpreis:
800 HUF

Babits Mihály -- hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp., é.n. Nyugat. Jó állapotban
12212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szécsi Ferenc: Szállóigék. Az irodalomban, sajtóban és köznyelvben használt... Bp., Universum Kissé laza egészvászon kötésben
12213.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF