https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 19

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve: takarékos magyar konyha. Tetemesen bővitett, javitott második kiadás. Bp., [1930], Szerző tulajdona. Egészvászon kötésben, jó állapotban, a végén több oldalnyi kézzel írt jegyzettel
1
12074.

Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve: takarékos magyar konyha. Tetemesen bővitett, javitott második kiadás. Bp., [1930], Szerző tulajdona. Egészvászon kötésben, jó állapotban, a végén több oldalnyi kézzel írt jegyzettel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Madár Imréné: Filléres főzés és hustalannapok 150 ételreceptje. 100 aranytanács. 1943.
1
12075.

Madár Imréné: Filléres főzés és hustalannapok 150 ételreceptje. 100 aranytanács. 1943.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Szabó Zoltán: Útmutató a virágos növények és harasztok gyűjtésére, konzerválására és növénygyűjtemények berendezésére, Bp., 1924, kiadja a Királyi Magyar Természettudományi Társulat, papírkötés, a szövegben 34 képpel
1
12076.

Dr. Szabó Zoltán: Útmutató a virágos növények és harasztok gyűjtésére, konzerválására és növénygyűjtemények berendezésére, Bp., 1924, kiadja a Királyi Magyar Természettudományi Társulat, papírkötés, a szövegben 34 képpel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Kiad. dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, jó állapotú
1
12077.

Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Kiad. dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, jó állapotú

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal /  Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page
1
12078.

Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal /
Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp. 1933. Légrády. 115p. Fűzve, félvászon kötésben.
1
12079.

A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp. 1933. Légrády. 115p. Fűzve, félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A zsidó nő szakácskönyve. Kóser konyha. Makkabi, Bp, 1993. Rosenfeld Hermanné 1925-ös szakácskönyve alapján.
1
12080.

A zsidó nő szakácskönyve. Kóser konyha. Makkabi, Bp, 1993. Rosenfeld Hermanné 1925-ös szakácskönyve alapján.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
cca 1930 2 db Dr Oetker süteményes receptfüzet
1
12081.

cca 1930 2 db Dr Oetker süteményes receptfüzet

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db Dr Oetker receptfüzet
1
12082.

2 db Dr Oetker receptfüzet

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.
1
12083.

Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva
1
12084.

Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /  In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
1
12085.

Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse