Antik

Zahl der Lose: 22

Ülő Buddha: kézi csont faragás, jó állapotban , fa talapzaton, m: 3,6 cm
11024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Neoklasszicista asztali lámpa, dekoratív üvegbetéttel, működőképes, apró hibák az üvegen,  hibátlan lámpa ernyőkkel, m: 42cm
11025.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Neoklasszicista asztali lámpatest, dekoratív üvegbetéttel, működőképes, apró hibák az üvegen,  hibátlan lámpa ernyőkkel, m: 42 cm
11026.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1930 WMF (Württembergische Metallwarenfabrik) jelzett ezüstözött szecessziós réz tálca, megkopott ezüstözéssel /  Art nouveau silver plated brass plate (plating somewhat worn), d: 21cm
11027.

cca 1930 WMF (Württembergische Metallwarenfabrik) jelzett ezüstözött szecessziós réz tálca, megkopott ezüstözéssel /
Art nouveau silver plated brass plate (plating somewhat worn), d: 21cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900 Intarziás fadoboz kulccsal, párnázott béléssel, szép állapotban /  Wooden box with marquetry decoration, with key, 32x22x13cm
11028.

cca 1900 Intarziás fadoboz kulccsal, párnázott béléssel, szép állapotban /
Wooden box with marquetry decoration, with key, 32x22x13cm

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Hólyagos testű jelzett réz kínáló kissé megkopott ezüstözéssel /  Silver plated brass bowl, d: 26cm
11029.

cca 1930 Hólyagos testű jelzett réz kínáló kissé megkopott ezüstözéssel /
Silver plated brass bowl, d: 26cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi, díszes kovácsoltvas előszobafogas  Smithed iron coathanger 77 cm
11030.

Régi, díszes kovácsoltvas előszobafogas
Smithed iron coathanger 77 cm

Rufpreis:
8 000 HUF

11031.

Smithed iron coathanger 77 cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Kovácsoltvas hamutál lábakkal / Smithed-iron ashtray on legs 70 cm
11032.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kovácsoltvas újságtartó / Smithed-iron magazine-holder
11033.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF