Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen und Plaketten

Zahl der Lose: 109

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1992. "Két világ találkozása" Ag(0.999) (31,1g/42,5mm) T:PP csak 2000db! Dísztokban
30581.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1992. "Árpád Vezér/Sámán" Ag(0.925) (36g/42,5mm) T:PP csak 2000db! Dísztokban tanúsítvánnyal
30582.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András (1942-) 1994. "Kossuth Lajos Centenáriumi Emlékérem" Ag(0.999) (31,1g/38,6mm) T:PP csak 2000db! Dísztokban
30583.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1992. "Árpád Vezér/Verecke útján" Ag(0.925) (36g/42,5mm) T:PP csak 2000db! Dísztokban
30584.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1993. "6:3 Magyarország-Anglia" - Az évszázad mérkőzésének 40. évfordulójára készült Ag(0.999)/1 uncia emlékérem (42,5mm) dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP Csak 2012db!
30585.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András/Szabó Géza: Munkácsy Mihály születésének 150. évfordulójára készült Ag(999) emlékérem (31,1g/38,6mm) eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP Csak 1000db!
30586.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lebó Ferenc (19630-) 1992. "Magyar Kiállítások és Vásárok Érmekben-Expo 1992 Sevilla" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP
30587.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) "A honfoglalás emlékére / Vérszerződés" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP
30588.

Rufpreis:
1 000 HUF

Loósz József (1908-) 1947. "SAS/Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T:2 ph.
30589.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Lajos (1949-) DN Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30590.

Rufpreis:
800 HUF

Reményi József (1887-1977) 1927. "Danaidák - Vénusz születése ÉKE." bronz emlékérem (65mm) T:2- (ph.) Birth of Venus, Danaides ÉKE Br commemorative medal (65mm) sign.: József Reményi C:XF
30591.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Danaidák - Vénusz születése ÉKE." bronz emlékérem (65mm) T:2- (ph.)
Birth of Venus, Danaides ÉKE Br commemorative medal (65mm) sign.: József Reményi C:XF

Rufpreis:
10 000 HUF

Steiner Ármin és Ferenc Budapest ~1900. "Az Érdem Jeléül / Országos Baromfi-Tenyésztési Egyesület" Cu emlékérem (42mm) T:2- ph.
30592.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF