Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen und Plaketten

Zahl der Lose: 109

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / ÁPV emléktallér" Ag emlékérem (25,1g/42,5mm) T:PP
30569.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / 10 éves a Kalocsai Csoport" (d=42mm) T:1
30570.

Rufpreis:
800 HUF

Fritz Mihály (1947-) / Anton Tischler metszetével 1988. "MÉE - Dugonics András / 200 éves az első magyar regény - Etelka" Br emlékérem (d=42mm) T:1
30571.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség" Br emlékérem (d=42mm) T:1-
30572.

Rufpreis:
800 HUF

Fritz Mihály (1947-) ~1990 "Pedagógus szolgálati emlékérem" Br emlékérem (42,5mm) dísztokban (2x) T:1
30573.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag(999) emlékérem (15,93g/42,5mm) T:PP dísztokban
30574.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gaál Gyula DN. Sárospatak fém emlékérem eredeti plasztiktokban (sérült) T:2
30575.

Rufpreis:
1 000 HUF

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérme "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm/74g) T:2,2- ph. Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion (53mm/74g). Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:VF edge error HTÉ (5. újkor) 936.
30576.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérme "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm/74g) T:2,2- ph.
Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion (53mm/74g). Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:VF edge error
HTÉ (5. újkor) 936.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kelemen Kristóf (1922-) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE Nyíregyháza / Bessenyei György" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30577.

Rufpreis:
1 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE "X. Vándorgyűlése Keszthely/Goldmark Károly" Br emlékérem (42mm) T:1- + Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - 650 éves Gyöngyös" Br emlékérem (d=42,5mm) T:1
30578.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg" Br emlékérem (42mm) T:1
30579.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss György (1943-) 1990. "Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete (MKFE) - ATRH" Br emlékérem (d=42mm) T:1-
30580.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF