Porzellan Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
526295
11115
170
Alföldi porcelán étkészlet 550345
11116
170
Aquincum porcelán kislány a macijával, jelzett, hibátlan állapot / Aquincum chinaware girl in flawless condition 12 cm 562873
11117
170
~1950 Régi vitorlást ábrázoló jelzett Bavaria Kronach porcelán fali dísz aranyozott szegéllyel / Bavaria chinaware wall decoration with golded edge 22x18cm 494386
11118
170
Jelzett lengyel porcelán hamutál és szelence/ polish chinaware ashtray and smal box d:14cm, 6x10 cm
529389
11119
170
6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze / Czech chinaware coffee set (one cup is missing)
572833
11120
170
Virágmotívumokkal díszített, aranyozott, jelzett Thomas Bavaria porcelán bonbonniere. Az aranyozás nagyrészt lekopott, a fedelén belül lepattogzás látható / Porcelain bonbonniere with fault inside, 10x10x6cm
571844
11121
170
33000
Alt Wien 6 személyes, komplett süteményes készlet + 2db pót süteményes tányér, hibátlanok, jelzettek, d:24 cm(1×), d:18 cm(8×), összesen: 9db/ Alt Wien cookie set
571305
11122
170
Kínai kézzel festett csésze kanállal, hibátlan, jelzett, d:12,5 cm 571217
11123
170
Kézzel festett német Unterweissbach porcelán zerge pár / Handpainted numbered german chinaware animal figure m:26 cm , h:18 cm 572057
11124
170
Dísztányér tétel: Japán jelzett tányér, kopott, d: 26 cm, Rosenthal jelzett tányér, hibátlan, d: 25 cm 572089
11125
170
Kínai porcelán padlóváza. Kézzel festett, 61 cm magas, hibátlan állapotban, jelzés nélkül / Hand painted Chineese porcelain vase 61 cm 572028
11126
170
Ens porcelán foxi kutya, jelzett, hibátlan / Chinaware dog figure 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF