Porzellan

Zahl der Lose: 69

Alföldi porcelán étkészlet
11115.

Alföldi porcelán étkészlet

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum porcelán kislány a macijával, jelzett, hibátlan állapot / Aquincum chinaware girl in flawless condition  12 cm
11116.

Aquincum porcelán kislány a macijával, jelzett, hibátlan állapot /
Aquincum chinaware girl in flawless condition 12 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

~1950 Régi vitorlást ábrázoló jelzett Bavaria Kronach porcelán fali dísz aranyozott szegéllyel / Bavaria chinaware wall decoration with golded edge 22x18cm
11117.

~1950 Régi vitorlást ábrázoló jelzett Bavaria Kronach porcelán fali dísz aranyozott szegéllyel /
Bavaria chinaware wall decoration with golded edge 22x18cm

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett lengyel porcelán hamutál és szelence/ polish chinaware ashtray and smal box  d:14cm, 6x10 cm
11118.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze / Czech chinaware coffee set (one cup is missing)
11119.

6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze /
Czech chinaware coffee set (one cup is missing)

Rufpreis:
1 600 HUF

Virágmotívumokkal díszített, aranyozott, jelzett Thomas Bavaria porcelán bonbonniere. Az aranyozás nagyrészt lekopott, a fedelén belül lepattogzás látható /  Porcelain bonbonniere with fault inside, 10x10x6cm
11120.

Virágmotívumokkal díszített, aranyozott, jelzett Thomas Bavaria porcelán bonbonniere. Az aranyozás nagyrészt lekopott, a fedelén belül lepattogzás látható /
Porcelain bonbonniere with fault inside, 10x10x6cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Alt Wien 6 személyes, komplett süteményes készlet + 2db pót süteményes tányér, hibátlanok, jelzettek, d:24 cm(1×), d:18 cm(8×), összesen: 9db/ Alt Wien cookie set
11121.

Rufpreis:
33 000 HUF
89,43
103,13

Kínai kézzel festett csésze kanállal, hibátlan, jelzett, d:12,5 cm
11122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett  német Unterweissbach porcelán zerge pár / Handpainted numbered german chinaware animal figure m:26 cm , h:18 cm
11123.

Kézzel festett német Unterweissbach porcelán zerge pár /
Handpainted numbered german chinaware animal figure m:26 cm , h:18 cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Dísztányér tétel: Japán jelzett tányér, kopott, d: 26 cm, Rosenthal jelzett tányér, hibátlan, d: 25 cm
11124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai porcelán padlóváza. Kézzel festett, 61 cm magas, hibátlan állapotban, jelzés nélkül / Hand painted Chineese porcelain vase 61 cm
11125.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ens porcelán foxi kutya, jelzett, hibátlan /  Chinaware dog figure 8 cm
11126.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF