Porzellan Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
573470
11102
170
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán dísztányér, jelzett, hibátlan / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d: 16cm 573466
11103
170
Szász Endre után Hollóházi porcelán váza / Hollohaza chinaware vase 15 cm 573464
11104
170
Szász Endre után Hollóházi porcelán hamutál d:17 cm 573477
11105
170
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box 9x7x4 cm 573481
11106
170
1979 Kézzel aranyozott hollóházi porcelán kép Szász Endre szignált Arcok sorozatból, hibátlan, 12×15 cm 573479
11107
170
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box 9x7x4 cm 550086
11108
170
13000
Kőbányai (korábban Drasche) festett porcelán: Oláh Sándor tervezte ülő női akt, jelzett, hibátlan, magasság: 33 cm
560793
11109
170
Drasche táncoló medve, hibátlan, jelzett, m:9 cm
560756
11110
170
Drasche hal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×9 cm 562607
11111
170
Cca 1940 Drasche baglyos hamutartó, matricás, virág díszítéssel, hibátlan, jelzett, ritka, m:8 cm, h:11 cm
571636
11113
170
Porcelán tétel: Alfödi kiöntő, Hollóházi kis korsó, Zsolnay kiöntő, jelzettek, hibátlanok 562790
11114
170
2 db korsó, Gránit és Alföldi porcelán, vadász halász kiállítás, ózdi kohászati művek, jelzettek, hibátlanok, m:13 cm, m:17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF