Porzellan

Zahl der Lose: 69

Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán dísztányér, jelzett, hibátlan / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d: 16cm
11102.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász Endre után Hollóházi porcelán váza / Hollohaza chinaware vase 15 cm
11103.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Endre után  Hollóházi porcelán hamutál d:17 cm
11104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz /  Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box 9x7x4 cm
11105.

Rufpreis:
1 800 HUF

1979 Kézzel aranyozott hollóházi porcelán kép Szász Endre szignált Arcok sorozatból, hibátlan, 12×15 cm
11106.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

11107.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kőbányai (korábban Drasche) festett porcelán: Oláh Sándor tervezte ülő női akt, jelzett, hibátlan, magasság: 33 cm
11108.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Drasche táncoló medve, hibátlan, jelzett, m:9 cm
11109.

Rufpreis:
800 HUF

Drasche hal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×9 cm
11110.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cca 1940 Drasche baglyos hamutartó, matricás, virág díszítéssel, hibátlan, jelzett, ritka, m:8 cm, h:11 cm
11111.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán tétel: Alfödi kiöntő, Hollóházi kis korsó, Zsolnay kiöntő, jelzettek, hibátlanok
11113.

Rufpreis:
800 HUF

2 db korsó, Gránit és Alföldi porcelán, vadász halász kiállítás, ózdi kohászati művek, jelzettek, hibátlanok, m:13 cm, m:17 cm
11114.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF