Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis

Zahl der Lose: 19

S. G. Stern: Machsor . Budapest 1906 Schlesinger J. sérült egészvászon kötésben
12540.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12541.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vegyes, 8 darab felerészt német könyveket tartalmazó könyvtétel
12542.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

4 db könyv: A Da Vinci blöff, a Sátán kutyája, A női szív, A Mona Lisa sztori
12543.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Német irányítószám- és telefonkönyv a 80-as évekből 2 kötetben /  German telephone directory from the 80's
12544.

Német irányítószám- és telefonkönyv a 80-as évekből 2 kötetben /
German telephone directory from the 80's

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1959 Városi Családi ház, Műszaki Könyvkiadó, Bp., fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, félvászon kötésben, szép állapotban
12545.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kelemen Béla: Magyar és Német szótár tekintettel a két nyelv szólásaira II. kötet. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (kis hibával) Bp., 1904 Athenaeum
12546.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF