Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
510275
12540
170
100
Books: Books for low starting price
S. G. Stern: Machsor . Budapest 1906 Schlesinger J. sérült egészvászon kötésben
455044
12541
170
100
cca 1900 Mákzór imádságos könyv az év minden napjára ford.: Schön József, Schlesinger József. Héber-magyar. Kissé laza egészvászon kötésben / Hebrew Hungarian prayerbook 539185
12542
170
100
Vegyes, 8 darab felerészt német könyveket tartalmazó könyvtétel 433990
12543
170
100
4 db könyv: A Da Vinci blöff, a Sátán kutyája, A női szív, A Mona Lisa sztori 563744
12544
170
100
Német irányítószám- és telefonkönyv a 80-as évekből 2 kötetben / German telephone directory from the 80's
434441
12545
170
100
1959 Városi Családi ház, Műszaki Könyvkiadó, Bp., fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, félvászon kötésben, szép állapotban 428458
12546
170
100
Kelemen Béla: Magyar és Német szótár tekintettel a két nyelv szólásaira II. kötet. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (kis hibával) Bp., 1904 Athenaeum Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF