Herendi díszváza mitológiai jelenettel, kézzel festett, váza és a tala... https://www.darabanth.com/de/17-Gross-Auktion/17.1/Kunst-Dokumente/Porzellan~5402/Herendi-diszvaza-mitologiai-jelenettel-kezzel-festett-vaza-es-a-talapzat-is-jelzett-Cca-190~II776200
776200
11029
17
95000
Rufpreis:
95 000 HUF 257,45 EUR , 296,88 USD
Beschreibung: Herendi díszváza mitológiai jelenettel, kézzel festett, váza és a talapzat is jelzett (Cca 1900), restaurált, m:59 cm/ Herend ornament vase, hand painted, restored
: vörös_iván