Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 12

Kezet formázó bronz pecsétnyomó / Brass seal-maker 8 cm
11000.

Rufpreis:
8 000 HUF

20. század. Bólogató harcos. Necuke, cserélhető fejű, faragott csontfigura, színezett díszítéssel, alján jelzett / 20th century. Netsuke carved bone figure with colored decoration, marked on bottom, 4,5cm
11001.

20. század. Bólogató harcos. Necuke, cserélhető fejű, faragott csontfigura, színezett díszítéssel, alján jelzett /
20th century. Netsuke carved bone figure with colored decoration, marked on bottom, 4,5cm

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11002.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) fedeles antik tintatartó, ólomkristály test, két fele nyitható tetővel, alján csiszolt, hibátlan, 10×10 cm, m:10,5 cm / Antique ink pot, perfect condition
11003.

Rufpreis:
12 000 HUF

Archimedes Reveil ébresztős zsebóra, másodperc mutatós, jó állapotban / Archimedes Reveil Pocket Watch with Alarm
11004.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik oroszlánfejes asztali szett, gazdagon díszített, fém, sorszámozott, jó állapotban, eredeti ép üvegekkel 29×16 cm / Antique table set, good condition
11005.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

1925 Földgömb, Névrajzot összeállította:Dr Takács József, készítette: Turner István, jó állapotban, Mérték:1:50 000 000 d:25 cm/ Antique globe, good condition
11006.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

Art deco asztali irattartó órával, kezelt fa, réz szegélyekkel, óra nem működik, 37×28 cm
11007.

Rufpreis:
10 000 HUF

Armada sakk készlet, ón figurákkal, fa táblával, jelzettek, hiánytalan, jó állapotban/ Pewter complete Armada chess set, used, good condition
11008.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

XIX. sz kaukázusi dísztőr maratott pengével, rajta írással /  XIX. century Caucasian dagger with insciption on the blade 32 cm
11009.

XIX. sz kaukázusi dísztőr maratott pengével, rajta írással /
XIX. century Caucasian dagger with insciption on the blade 32 cm

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11010.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11011.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF