1 500 HUF
4,07 EUR, 4,69 USD
A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Radnai Pál: Elektrokardiographia; Dr. Grósz István: A szembetegségek physicotherapiája; Dr. Wein Dezső: Az állkapocssérülések gyógyítása; Dr. Darányi Gyula: Élelmezési táblázatok. Egybekötve. Bp., 1941, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban