Signatur Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
555631
12093
167
Signature
1942 Charlott und Veronika német előadóművészek 2 db aláírt fejléces levele és szerződése / German artist signed business letters
555629
12094
167
Signature
1942 2 Certis Bangs német artisták 3 db aláírt fejléces levele és szerződése valamint fotója / German artists signed business letters and photo
555493
12095
167
Signature
6 db klf aláírás mai magyar zenészektől, színészektől 554641
12096
167
Signature
1975 Angela Borgers: Cigány hegedűművész. Print. Jelzett. 11x22 cm
555517
12098
167
Signature
1942 Alexander de Sved operaénekes dedikált fotó / autograph signed photo
461701
12099
167
Signature
1984 Gráber Margit festőművész saját kezű sorai Bihari Józsefnek a Pest Megyei Múzeumok igazgatójának
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF