Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 22

Dr. Szabó Zoltán: Útmutató a virágos növények és harasztok gyűjtésére, konzerválására és növénygyűjtemények berendezésére, Bp., 1924, kiadja a Királyi Magyar Természettudományi Társulat, papírkötés, a szövegben 34 képpel
12594.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.  Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben
12595.

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.
Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Bittera Miklós: Répatermesztés. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban (Ritkaság!)
12596.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bernátsky Jenő: Bevezetés a növénykórtan elemeibe. 102 szövegközti rajzzal. Bp., én. Athenaeum
12597.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rombay Dezső: Szőlőmivelés. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben. A borító levált, egyébként jó állapotú
12598.

Rufpreis:
2 000 HUF

12599.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vaday József: Vincellér-könyv, szőlőmunkások és gazdák részére, szemléltető rajzokkal, Nagyvárad, 1905, Corvina nyomda, félvászon kötésben, a borító kissé foltos
12600.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69
17

Kertészeti kézikönyv kertésztanulók és kezdők számára. Bp., 1943. Orsz. Magyar Kertészeti Egyesület. (gerinc hiányzik)
12601.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.
12602.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bögre János: Kacsa, lúd, pulyka és gyöngytyúk tenyésztés kézikönyve. Mg. kiadó 1968. Csak 3000 pld. 339p.
12603.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF