Bücher: Küche und Garten Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
545259
12594
167
Books: Kitchen and garden
Dr. Szabó Zoltán: Útmutató a virágos növények és harasztok gyűjtésére, konzerválására és növénygyűjtemények berendezésére, Bp., 1924, kiadja a Királyi Magyar Természettudományi Társulat, papírkötés, a szövegben 34 képpel
546625
12595
167
Books: Kitchen and garden
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben
548632
12596
167
Books: Kitchen and garden
Dr. Bittera Miklós: Répatermesztés. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban (Ritkaság!)
546775
12597
167
Books: Kitchen and garden
Bernátsky Jenő: Bevezetés a növénykórtan elemeibe. 102 szövegközti rajzzal. Bp., én. Athenaeum 548637
12598
167
Books: Kitchen and garden
Rombay Dezső: Szőlőmivelés. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben. A borító levált, egyébként jó állapotú
500863
12599
167
Books: Kitchen and garden
557814
12600
167
1500
Books: Kitchen and garden
Vaday József: Vincellér-könyv, szőlőmunkások és gazdák részére, szemléltető rajzokkal, Nagyvárad, 1905, Corvina nyomda, félvászon kötésben, a borító kissé foltos 523765
12601
167
Books: Kitchen and garden
Kertészeti kézikönyv kertésztanulók és kezdők számára. Bp., 1943. Orsz. Magyar Kertészeti Egyesület. (gerinc hiányzik) 555508
12602
167
Books: Kitchen and garden
Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.
560568
12603
167
Books: Kitchen and garden
Bögre János: Kacsa, lúd, pulyka és gyöngytyúk tenyésztés kézikönyve. Mg. kiadó 1968. Csak 3000 pld. 339p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF