Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 50

Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói félvászon-kötésben. sérült gerinccel
12657.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gróf Corti: Erzsébet. Bp., 1935. Révai  (borító elvált de könnyen javítható)
12658.

Rufpreis:
2 000 HUF

12659.

Rufpreis:
2 800 HUF

12660.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.

Rufpreis:
8 000 HUF

12661.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rubicon könyvek: A Hitler rejtély. Új állapotú könyv gazdag képanyaggal. komoly tudományos munka. Rubicon 2006. 304p.
12662.

Rufpreis:
3 000 HUF

1983 Tények és tanúk - Hitler hatvannyolc tárgyalása 1939-1944 I-II. kötet, Magvető Kiadó, Bp., kiadói puha papírkötésben, jó állapotban
12663.

Rufpreis:
1 000 HUF

12664.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borbély Zoltán és Dr. Kapy Rezső: A 60 éves Magyar Rendőrség. Bp. 1942. Halász Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat Nagyon sok rendőr fotóval. Dombornyomásos vászon kötésben
12665.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Máté János: Kard és könny. Rehabilitáltak emlékkönyve. Bp, 1995, Zrínyi Kiadó
12666.

Rufpreis:
800 HUF

Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp., 2002, Püski. Hibátlan állapotban. Dedikált (!)
12667.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bátki Jószef: Volt Egyszer egy életünk. Dedikált! 1942-1945. Bp., 2001. Püski
12668.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF