Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
523770
12657
167
Books: History
Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói félvászon-kötésben. sérült gerinccel
523821
12658
167
Books: History
Gróf Corti: Erzsébet. Bp., 1935. Révai (borító elvált de könnyen javítható)
553902
12659
167
Books: History
514916
12660
167
Books: History
Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról. Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült
457093
12661
167
Books: History
Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült) 484893
12662
167
Books: History
Rubicon könyvek: A Hitler rejtély. Új állapotú könyv gazdag képanyaggal. komoly tudományos munka. Rubicon 2006. 304p.
488487
12663
167
Books: History
1983 Tények és tanúk - Hitler hatvannyolc tárgyalása 1939-1944 I-II. kötet, Magvető Kiadó, Bp., kiadói puha papírkötésben, jó állapotban 545624
12664
167
Books: History
559569
12665
167
Books: History
Borbély Zoltán és Dr. Kapy Rezső: A 60 éves Magyar Rendőrség. Bp. 1942. Halász Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat Nagyon sok rendőr fotóval. Dombornyomásos vászon kötésben 510903
12666
167
Books: History
Máté János: Kard és könny. Rehabilitáltak emlékkönyve. Bp, 1995, Zrínyi Kiadó
545933
12667
167
Books: History
Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp., 2002, Püski. Hibátlan állapotban. Dedikált (!) 555489
12668
167
Books: History
Bátki Jószef: Volt Egyszer egy életünk. Dedikált! 1942-1945. Bp., 2001. Püski Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF