Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 50

Az ideiglenes nemzeti kormány rendeletei I. füzet. Kiadja a miniszterelnökség sajtóosztálya. Bp., 1945. Hasonmás kiadás (é.n., Interpress)
12643.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Ervin: Szindikalizmus és szociáldemokrácia Bp., 1908, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, papírkötés
12644.

Rufpreis:
800 HUF

Horváth Mihály: Az ipar és kereskedés története Magyarországban. Reprint kiadás.  Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12645.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fodor Ferenc: Magyarország gazdasági földrajza. Bp., 1924. Franklin 238p. + 7 db kihajtható és egy kivehető térképmelléklettel. Egészvászon kötésben
12646.

Rufpreis:
5 000 HUF

Központi Statisztika Hivatal Népességtudományi Kutatóintézetének 2000-2001. évi történeti demográfiai évkönyve (2 kötet)
12649.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dávid Zoltán, Az 1598. évi házösszeírás, Bp., 2001, Központi Statisztikai Hivatal, egészvászon kötésben.
12650.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyarország Társadalma és gazdasága 1867-1967, Bp., 1967, Központi Statisztikai Hivatal, egészvászon kötésben
12651.

Rufpreis:
4 000 HUF

1926 Magyarország helyságnévtára térképmellékletekkel
12652.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Életrajzi Lexikon I-II. (A-K,L-Z) Budapest, 1967, Akadémia Kiadó, egészvászon kötésben + Magyar Életrajzi Lexikon 1978-1991 (A-Z)
12653.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ottlik László bevezetés a politikába egyetemi jegyzet 74 oldal-Kolozsvár 1941. + Ady Endre: Versek I-II. Bukarest, 1969 Irodalmi könyvkiadó
12654.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. B. Thomas Edit: Magyarország régészeti leletei. Bp., 1957. Corvina Kissé szakadt védőborítóban
12655.

Rufpreis:
1 000 HUF

2db régészeti kiadvány: Müller Róbert: Régészeti terepbejárások a göcseji "Szegek" vidékén és településtörténeti tanulságaik, Az avarok kincsei: VI-IX. századi leletek magyar múzeumok gyűjteményeiből
12656.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF