Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
545261
12643
167
Books: History
Az ideiglenes nemzeti kormány rendeletei I. füzet. Kiadja a miniszterelnökség sajtóosztálya. Bp., 1945. Hasonmás kiadás (é.n., Interpress)
545260
12644
167
Books: History
Szabó Ervin: Szindikalizmus és szociáldemokrácia Bp., 1908, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, papírkötés
554090
12645
167
Books: History
Horváth Mihály: Az ipar és kereskedés története Magyarországban. Reprint kiadás. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban 536016
12646
167
Books: History
Fodor Ferenc: Magyarország gazdasági földrajza. Bp., 1924. Franklin 238p. + 7 db kihajtható és egy kivehető térképmelléklettel. Egészvászon kötésben 554566
12649
167
Books: History
Központi Statisztika Hivatal Népességtudományi Kutatóintézetének 2000-2001. évi történeti demográfiai évkönyve (2 kötet)
554521
12650
167
Books: History
Dávid Zoltán, Az 1598. évi házösszeírás, Bp., 2001, Központi Statisztikai Hivatal, egészvászon kötésben.
554514
12651
167
Books: History
Magyarország Társadalma és gazdasága 1867-1967, Bp., 1967, Központi Statisztikai Hivatal, egészvászon kötésben 523763
12652
167
Books: History
1926 Magyarország helyságnévtára térképmellékletekkel
554547
12653
167
Books: History
Magyar Életrajzi Lexikon I-II. (A-K,L-Z) Budapest, 1967, Akadémia Kiadó, egészvászon kötésben + Magyar Életrajzi Lexikon 1978-1991 (A-Z)
462892
12654
167
Books: History
Ottlik László bevezetés a politikába egyetemi jegyzet 74 oldal-Kolozsvár 1941. + Ady Endre: Versek I-II. Bukarest, 1969 Irodalmi könyvkiadó
555920
12655
167
Books: History
Dr. B. Thomas Edit: Magyarország régészeti leletei. Bp., 1957. Corvina Kissé szakadt védőborítóban 557978
12656
167
Books: History
2db régészeti kiadvány: Müller Róbert: Régészeti terepbejárások a göcseji "Szegek" vidékén és településtörténeti tanulságaik, Az avarok kincsei: VI-IX. századi leletek magyar múzeumok gyűjteményeiből Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF