31184.
Beendet 163. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, peremén "BRONZ" fémjelzéssel, mellszalaggal T:2-