Brózik Károly: Nagy magyar atlasz. A Magyar Földrajzi Társaság. megbízásából Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével, Bp. 1906. Lampel. 158 színes térkép. Aranyozott, kiadói félbor-kötésben. Komplett! (néhány lap foltos) / Large Hungarian Atlas with 158 maps. Complete. (some pages stained)
Hatalmas modern térképtétel: Magyar és külföldi térképek, sok az elmúlt évtizedből, sok drága kiadású és használató. Minimum 50 db / Mixed lot of modern maps