Judaica

Zahl der Lose: 23

Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Budapest, 1940. Eredeti bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel és borítóval. 655 o. (sérült gerinc)
11490.

Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára.
Budapest, 1940. Eredeti bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel és borítóval. 655 o. (sérült gerinc)

Rufpreis:
4 000 HUF

11491.

Rufpreis:
800 HUF

IMIT (Izraelita Magyar Irodalmi Társulat) évkönyve. Szerk.: Bánóczi József. Budapest, 1912. Eredeti, jó állapotú aranyozott vászonkötésben. 412p.
11492.

Rufpreis:
2 000 HUF

1908 Morris Rosenfeld költeményei - Gettódalok , Deutsch Zsigmond és Társa Könyvkereskedés, Bp., Freund Jenő ex librissel, márványozott lapszélekkel, kiadói aranyozott dombornyomott kötésben, apró hibákkal a sarkán
11493.

Rufpreis:
6 000 HUF

IMIT (Izraelita Magyar Irodalmi Társulat) évkönyve. Szerk.: Bánóczi József. Budapest, 1912. Eredeti, jó állapotú aranyozott keménykötésben.
11494.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mózes öt könyve A pentateuch. Héber és magyar nyelven. Bp., 1914 Brit és külföldi bibliatársulat. 350p. egészvászon kötésben / 5 books of Moses. Linen binding in good condition
11495.

Rufpreis:
4 000 HUF

1928 Jabneh Homiletikai folyóirat
11496.

Rufpreis:
800 HUF

Maurice Mendjizki-Paul Eluard: Hommage Aux Martyrs Et Aux Combattants Du Ghetto De Varsovie, Paris 1950. / Maurice Mendjizki-Paul Eluard:A Varsói Gettó mártírjai és harcosai tiszteletére, a művészek képeivel, szép állapotban
11497.

Rufpreis:
12 000 HUF

Díszes zsidó halotti levél 31x41cm
11498.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db judaika témájú könyv: Domán István-Talmud részletek, kommentárok magyarul, Rich Cohen-Kemény zsidók, Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja, hová tűntek a katonák?, A történet vége
11499.

Rufpreis:
1 400 HUF

14 db modern, judaika témájú német könyv, szakácskönyvekkel / 14 German Judaica books incl. cook-books
11500.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF