https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 156
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
515967
12624
163
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Különféle háború előtti kulturális és lakberendezési magazin az Otthonunk 3 majdnem teljes évfolyamával
Das Lot is nicht erreichbar
532091
12625
163
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy vegyes papírrégiség tétel sok érdekességgel, régi újságokkal az 1800-as évek első feléből. Rézkarcokkal, rajzokkal, heliogravürökkel. Érdemes megnézni
Das Lot is nicht erreichbar
532088
12626
163
0
60000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. / Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
Das Lot is nicht erreichbar
531875
12627
163
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Zórád Ernő: Family Hotel, VII. Emannuel. képregények
Das Lot is nicht erreichbar
485131
12628
163
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
5db klf régi képregény: Bobo, Bucó-Szetti-Tacsi, Donald kacsa kalandjai
Das Lot is nicht erreichbar
493887
12629
163
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
3 db klf képregény: Vérzivatar Budán anno Domini 1686, Hajdúk kapitánya, Bucó Szetti Tacsi
Das Lot is nicht erreichbar
498602
12630
163
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Martin Gerlach (1846-1918): Karten und Vignetten 59 lapon több képpel, mappában 44x34 cm 520080
12631
163
0
2500
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Emlékezzünk dicsőséges szabadságharcunkra, 3 klf órarend
Das Lot is nicht erreichbar
529608
12632
163
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
3db erdélyi várakról készült nyomat a nagyszebeni Drotleff nyomdából 25x33cm 517638
12633
163
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes okmány és nyomtatvány tétel: fotók, igazolások, névjegykártyák, levelek, stb.
Das Lot is nicht erreichbar
445020
12634
163
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
41 db, nagyrészt litho szentkép és vallásos emléklap / Litho holy cards
Das Lot is nicht erreichbar
517631
12635
163
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Ember a Holdon - Az ember Holdra szállása alkalmából kiadott magazin rengeteg képpel és cikkekkel. 47p.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse