https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 156

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Különféle háború előtti kulturális és lakberendezési magazin az Otthonunk 3 majdnem teljes évfolyamával
1
12624.

Különféle háború előtti kulturális és lakberendezési magazin az Otthonunk 3 majdnem teljes évfolyamával

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy vegyes papírrégiség tétel sok érdekességgel, régi újságokkal az 1800-as évek első feléből. Rézkarcokkal, rajzokkal, heliogravürökkel. Érdemes megnézni
1
12625.

Nagy vegyes papírrégiség tétel sok érdekességgel, régi újságokkal az 1800-as évek első feléből. Rézkarcokkal, rajzokkal, heliogravürökkel. Érdemes megnézni

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /  Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
1
12626.

Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /
Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zórád Ernő: Family Hotel, VII. Emannuel. képregények
1
12627.

Zórád Ernő: Family Hotel, VII. Emannuel. képregények

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5db klf régi képregény: Bobo, Bucó-Szetti-Tacsi, Donald kacsa kalandjai
1
12628.

5db klf régi képregény: Bobo, Bucó-Szetti-Tacsi, Donald kacsa kalandjai

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db klf képregény: Vérzivatar Budán anno Domini 1686, Hajdúk kapitánya, Bucó Szetti Tacsi
1
12629.

3 db klf képregény: Vérzivatar Budán anno Domini 1686, Hajdúk kapitánya, Bucó Szetti Tacsi

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Martin Gerlach (1846-1918): Karten und Vignetten 59 lapon több képpel, mappában 44x34 cm
1
12630.

Martin Gerlach (1846-1918): Karten und Vignetten 59 lapon több képpel, mappában 44x34 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Emlékezzünk dicsőséges szabadságharcunkra, 3 klf órarend
1
12631.

Emlékezzünk dicsőséges szabadságharcunkra, 3 klf órarend

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
EUR
,
7,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3db erdélyi várakról készült nyomat a nagyszebeni  Drotleff nyomdából 25x33cm
1
12632.

3db erdélyi várakról készült nyomat a nagyszebeni Drotleff nyomdából 25x33cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes okmány és nyomtatvány tétel: fotók, igazolások, névjegykártyák, levelek, stb.
1
12633.

Vegyes okmány és nyomtatvány tétel: fotók, igazolások, névjegykártyák, levelek, stb.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
41 db, nagyrészt litho szentkép és vallásos emléklap / Litho holy cards
1
12634.

41 db, nagyrészt litho szentkép és vallásos emléklap / Litho holy cards

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ember a Holdon - Az ember Holdra szállása alkalmából kiadott magazin rengeteg képpel és cikkekkel. 47p.
1
12635.

Ember a Holdon - Az ember Holdra szállása alkalmából kiadott magazin rengeteg képpel és cikkekkel. 47p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse