https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technisch Zahl der Lose: 13
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
412016
12888
163
0
6000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Lósy-Schmidt Ede - Barát Béla (szerk.): Technikai lexikon. I.-II. köt Bp. 1928. Győző Andor, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (egy gerincen és 2 lapon apró hibák, de összeségében jó állapotban)
Das Lot is nicht erreichbar
514938
12889
163
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
2db házépítéssel kapcsolatos könyv: Sajátházépítés, Építsd magad
Das Lot is nicht erreichbar
531232
12890
163
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Álomház 2000 - Háztervek építkezőknek és álmodozóknak, Családi ház tervgyűjtemény és szakkatalógus 1997, kiadja az Álomház 2000 kiadó, címjegyzékkel
Das Lot is nicht erreichbar
434441
12891
163
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
1959 Városi Családi ház, Műszaki Könyvkiadó, Bp., fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, félvászon kötésben, szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
431691
12892
163
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
1963 Tűzoltási tapasztalatok + 1958 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság, szolgálati használatra
Das Lot is nicht erreichbar
530974
12893
163
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai Gyakorlati Alapismeretek. Bp., 1913. 548p. Kissé foszlott egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
488820
12894
163
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
529977
12895
163
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Kolibri könyvek sorozat - Horváth Árpád: Órák, Móra Könyvkiadó, Bp. 1988, sok színes képpel, kiadói kemény papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
498426
12896
163
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki könyvkiadó. Szövegközi illusztrációkkal és színes mellékletekkel, kiadói félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
531982
12897
163
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Jesch László: Gépkocsizók könyv. Bp., 1949. Egyetemi nyomda 339p.
Das Lot is nicht erreichbar
498154
12898
163
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Eberhard Preusch: Így gondozd a trabantodat. Táncsics Könyvkiadó, 1971.
Das Lot is nicht erreichbar
498153
12899
163
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
F. Meissner: Trabant- Hogyan tovább? Műszaki Könyvkiadó, Budapest, 1980. Használati útmutató, fekete-fehér rajzokkal, és fotókkal. 359p.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse