Bücher: Religion

Zahl der Lose: 21

12823.

Rufpreis:
8 000 HUF

12824.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

XX. sz eleje: 3 db imakönyv
12825.

XX. sz eleje: 3 db imakönyv

Rufpreis:
1 000 HUF

Biblia - Képes Szent Biblia azaz Istennek Ó és Új Testamentumában foglaltatott egész Szentirás. Magyar nyelvre fordította: Károli Gáspár. Bp., 1900. Brit és Külföldi Biblia Társulat. Vaknyomott egészbőr kötésben, fém sarkakkal, összességében jó állapotban de néhány kopással.
12826.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1981. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, kísérő tanulmánnyal. Gerinc kissé kopott
12827.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Az Újpesti egyházak és felekezetek története 1830-1995. Képekkel 115p.
12828.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kopp Jenő A háromszázéves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi papnevelő Intézet. Stephaneum ny.
12829.

Rufpreis:
1 000 HUF

12830.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12831.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF