Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
534709
12690
163
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 2. kötet Bécs és Alsó-Ausztria. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben 509578
12691
163
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 6. kötet Karinthia és Krajna. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben. 490453
12692
163
Books: Travelling, cities
529678
12693
163
3200
Books: Travelling, cities
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. kötet reprint kiadás, Szegedi Nyomda 1984, az eredeti Kozma Vazul kiadása, Pest 1851 517742
12694
163
26000
Books: Travelling, cities
519063
12695
163
Books: Travelling, cities
Magyarország Vármegyéi és Városai: Esztergom vármegye. Bp., 1906, Orsz. Monografia Társ., Légrády. Komplett. Későbbi félvászon kötésben
530967
12696
163
Books: Travelling, cities
Szitnyai: Győr Sopronmegyei képeskönyv. 134p.
517797
12697
163
Books: Travelling, cities
Dr. Wünscher Frigyes: Tordas. A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Debrecen - Budapest, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, térképekkel (gerincen apró szakadás)
498719
12698
163
1500
Books: Travelling, cities
Békéscsaba az ezredfordulón. Békéscsaba, 2003. Pap János polgármester aláírásával! Bársony kötésben, aranyozott Békéscsaba címerrel
498378
12699
163
Books: Travelling, cities
Hol pihenjünk? Magyarország üdülő, pihenő és kiránduló helyei. Bp., é.n. Forrás Nyomda. 238 p. + 16 tábla. Fűzve.
493204
12700
163
Books: Travelling, cities
Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel
516829
12701
163
Books: Travelling, cities
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben kopott sarokkal nejlon védőborítással
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF