Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 2. kötet Bécs és Alsó-Ausztria. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12690.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 6. kötet Karinthia és Krajna. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
12691.

Rufpreis:
6 000 HUF

12692.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. kötet reprint kiadás, Szegedi Nyomda 1984, az eredeti Kozma Vazul kiadása, Pest 1851
12693.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

12694.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Magyarország Vármegyéi és Városai: Esztergom vármegye. Bp., 1906, Orsz. Monografia Társ., Légrády. Komplett. Későbbi félvászon kötésben
12695.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szitnyai: Győr Sopronmegyei képeskönyv. 134p.
12696.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Wünscher Frigyes: Tordas. A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Debrecen - Budapest, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, térképekkel (gerincen apró szakadás)
12697.

Rufpreis:
3 000 HUF

Békéscsaba az ezredfordulón. Békéscsaba, 2003. Pap János polgármester aláírásával! Bársony kötésben, aranyozott Békéscsaba címerrel
12698.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Hol pihenjünk? Magyarország üdülő, pihenő és kiránduló helyei. Bp., é.n. Forrás Nyomda. 238 p. + 16 tábla. Fűzve.
12699.

Rufpreis:
1 000 HUF

Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel
12700.

Rufpreis:
800 HUF

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben kopott sarokkal nejlon védőborítással
12701.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF