Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
12654.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman: Kamcsatka ősnépei, mindkettő aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Bp., Franklin. II. kiadás
12655.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhelyei között. Ford. Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel 1 térképpel. Festett, aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. II. kiadás
12656.

Rufpreis:
2 000 HUF

12657.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, egy lap kivételével teljes, de kissé megviselt állapotban
12658.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sven hedin: A selyem útja 61 képpel: Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12659.

Rufpreis:
5 000 HUF

12660.

Rufpreis:
8 000 HUF

12661.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Hindusztán. Bp., Franklin. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12662.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa 1. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban, térképpel
12663.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Száz képpel és térképpel. II. kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotú
12664.

Rufpreis:
2 800 HUF

12665.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF