Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 63

Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) / First edition in leather cover
12937.

Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) /
First edition in leather cover

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) / First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults
12938.

Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) /
First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults

Rufpreis:
6 000 HUF

12939.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr.med. S.Goldschmidt: Der Kurort Bad Reichenhall und seine Umgebumg. Wilhelm Braumüller, Wien u. Leipzig, 1892. Utikönyv térképpel, melléklettel, egészvászon kötésben / Tourist guide with map, p121
12940.

Dr.med. S.Goldschmidt: Der Kurort Bad Reichenhall und seine Umgebumg. Wilhelm Braumüller, Wien u. Leipzig, 1892. Utikönyv térképpel, melléklettel, egészvászon kötésben /
Tourist guide with map, p121

Rufpreis:
2 000 HUF

James Huneker: Chopin der Mensch/ der Künstler. Munchen 1914. Georg Müller. (binding somewhat damaged) 340p.
12941.

Rufpreis:
800 HUF

12942.

Berühmte Musiker: Richard Batka: Richard Wagner. Berlin, 1912, Schlesische Verlagsanstalt. Aranyozott kartonkötésben, illusztrált /
Paper binding, with illustrations

Rufpreis:
1 000 HUF

Berühmte Musiker: Bruno Schrader: Liszt 122p. with lots of pictures
12943.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baedeker's Reisehandbücher - Allemagne, németországi útikönyv francia nyelven, benne Magyarország is, Karl Baedeker kiadása, Leipzig, 1878, rengeteg kihajtható térképpel, kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
12944.

Rufpreis:
1 600 HUF

Munk, I. und C.A.Ewald.: Ernährung des gesunden und kranken Menschen. Handbuch der Diätetik .Für Ärzte,Verwaltungsbeamte und Vorsteher von Heil-und pflegeanstalten. Wien 1887. Urban & Schwarzenberg
12945.

Rufpreis:
3 000 HUF

12946.

Rufpreis:
5 000 HUF

Slovakian religious book: Ewangelich funebral.... Pest 1856. Trattner-Károlyi 506p. Inn full leather binding. In good shape
12947.

Rufpreis:
5 000 HUF

Erwin Frommel: Das Gebet des Herrn in Predigten. Karlsruhe 1861 Friedrich Butsch. Linen binding (1 page missing)
12948.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF